Koberce na zákazku

Carpet City vám vyrobíme koberec na mieru - rozmer, dizajn, farby aj materiály presne podľa vašich prianí. Väčšina objednávok trvá 4 až 6 mesiacov. Napíšte nám, zavolajte, alebo príďte ku nám do predajne. Podeľte sa s nami o vaše priania a my vám pomôžeme spraviť váš vysnívaný koberec skutočnosťou. Môžte si buď vybrať z množstva už jestvujúcich dizajnov, alebo si vytvoriť váš vlastný.

Mnohí z našich klientov si dali vytvoriť jedinečné koberce podľa kresieb svojich detí. Takéto koberce sa hodia buď do izieb detí, domovov starých rodičov, či dokonca ako kobercové obrazy na steny.

Jedinečný produkt - Jednoduchý proces

Je mnoho dôvodov pre výber koberca na mieru: umelecké vyjadrenie, zladenie farebných škál, replikovanie existujúcich kobercov v iných rozmeroch, až po rozsiahle stavebné projekty so špecifickými požiadavkami. Nech sú akékoľvek, náš dizajnérsky a produkčný tím vám pomôže dať vášmu vysnívanému kobercu fyzickú podobu cez týchto 5 jednoduchých krokov:

 1. Inšpirácia
  Tento proces začína nápadmi, kresbami, fotkami či inými objektmi tvarujúcimi finálny dizajn. Môžte sa inšpirovať kobercami na našej stránke, či v našej predajni.

 2. Textúra
  Môžte si vybrať z radu materiálov, ako napríklad vlna, hodváb, bavlna, či bambusový hodváb. Kombinácia materiálov sa dá tiež použiť na zvýraznenie, lesk či jemnosť.

 3. Rozmer a tvar
  Tvar a rozmer vášho koberca je čisto na vás. Môže byť obdĺžnikový, štvorcový, oválny, kruhový, či behúň. Neobvyklé tavry sú tiež možné.

 4. Farba
  Až bude jasný materiál, tvar a rozmer vášho koberca, vyberie sa farebná škála. Od jednofarebných až po ohňostroj rôznych farieb a jedinečných kombinácií rôznych tónov - predstavivosti sa medze nekladú.

 5. Vzor
  Posledný krok je vytvoriť alebo vybrať vzor, ktorý sa vám najviac hodí.

Carpet City dohliadne na dodržanie najvyššej kvality počas celého procesu výroby vášho koberca. O pár mesiacov neskôr sa budete môcť tešiť z vášho nového jedinečného koberca.

Ak máte záujem o koberec na mieru, môžte sa s nami spojiť cez nasledujúci formulár.

 


×
×

Zobraziť všetko