Koberce

Ponúkame široký výber kobercov všetkých rozmerov, vzorov a farieb. Nájdete u nás ručne robené starožitné aj nové klasické perzské a blízko-východné koberce tkané z vlny či hodvábu; ručne robené moderné koberce od jednoduchých jednofarebných až po jedinečné moderné vzory z našej produkcie "Floorart"; cenovo dostupnejšie strojovo robené moderné aj tradičné koberce rôznych štýlov, farieb a vzorov. 
Nájdete si u nás svoje či už ste milovník nádherných kobercov, či nenáročný užívateľ. Máme koberce pre všetky druhy interiérov a radi vám pomôžeme vybrať ten pravý. Okrem interiérových kobercov na zem sa u nás dajú nájsť aj exteriérové koberce, závesné kobercové obrazy na steny, vankúše a iné doplnky. 

Neviete si koberec dobre predstaviť vo vašom domove? Nieste si výberom istí? Žiaden problém - zoberte si so sebou bezplatne na vyskúšanie zopár kusov. Čo sa vám nebude hodiť vrátite, alebo nám zavoláte a my si koberce vyzdvihneme. Taktiež ponúkame bezplatnú donáškovú a odvozovú službu po Bratislave, rozvoz po celom slovensku a koberce vieme poslať hocikde vo svete.

DO PREDAJNE

×
×

Zobraziť všetko